W DiPrinter.com jesteśmy oficjalnym dystrybutorem atramentów firmy NAZDAR w Polsce, Czechach i Słowacji. Największym wspólnym sukcesem DiPrinter.com & Nazdar jest opracowanie i wprowadzenie na rynek polski jak i światowy alternatywnych tuszy do drukarek typu Oce Arizona i Fujifilm Acuity.

W naszej ofercie posiadamy tusze serii SUPERIOR. Dlatego gwarantujemy jak najbardziej wydajne użytkowanie oraz efekt wydruku wysokiej jakości. Produkcja tuszy SUPERIOR odbywa się w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych przez międzynarodowy koncern chemiczny. Dzięki temu, że tusze oferujemy pod własnym szyldem, możemy zaproponować przystępne ceny (które Twój portfel bardzo polubi).
Każdy tusz z serii SUPERIOR ma dwuletnią gwarancję na odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiednich tuszy do Twojej drukarki. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.

ola1ola2

Tusze UV

  • SUPERIOR MASTER UV OA - tusze Plug&Play zaprojektowane do drukarek typu Oce Arizona. Tusze dostępne w opakowaniach CMYK 2l i White 1l.
  • SUPERIOR MASTER UV FA - tusze typu Plug&Play zaprojektowane do drukarek typu Fujifilm Acuity. Tusze dostępne w opakowaniach CMYK 2l i White 1l.
  • SUPERIOR UV FB - tusze typu Plug&Play zaprojektowane do drukarek HP FB500/700. Tusze dostępne w opakowaniach CMYK Lc Lm - 3l i White 2l.
  • SUPERIOR ART UV - tusze do zastosowania w drukarkach typu AGFA oraz w drukarkach z głowicami KM1024/512, RICOH, SPECTRA . Tusze dostępne w kolorach CMYK Lc Lm W w butelkach o pojemności 1l.
  • SUPERIOR UV HP - tusze do zastosowania w drukarkach z głowicami XAAR, SPECTRA, RICOH, KONICA MINOLTA. Tusze dostępne w kolorach CMYK Lc Lm W V w butelkach o pojemności 1l lub 5l.

Tusze UV LED

  • SUPERIOR FLEX LED - tusze do zastosowania w drukarkach z głowicami RICOH, KONICA MINOLTA z systemem utrwalania UV LED. Tusze dostępne w kolorach CMYK Lc Lm W w butelkach o pojemności 1l. 
     

Solwentowe

  • SUPERIOR H - tusze do zastosowania w drukarkach z głowicami XAAR, SPECTRA, SEIKO, KONICA MINOLTA. Tusze dostępne w kolorach CMYK Lc Lm w opakowaniach o pojemności 5l.
  • SUPERIOR POLARIS - tusze do zastosowania w drukarkach z głowicami SPECTRA, SKYWALKER, POLARIS. Tusze dostępne w kolorach CMYK w opakowaniach o pojemności 5l. 
ola3

Skontaktuj się

Biuro handlowe
DiPrinter.com
w Częstochowie

ul. Wręczycka 134/138
42-200 Częstochowa

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 DiPrinter
Agencja iArt